0517 20 10 23

Hakkımızda

ZeilendeSchepen.nl, charter gemileri için bağımsız bir rezervasyon acentesidir. Ülke çapında en geniş gemi yelpazesine sahibiz ve bu nedenle her talebe en uygun gemiyi sunabiliriz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, başka yerlerde olduğu gibi aynı sabit fiyatı ödersiniz. En iyi tavsiye eşliğinde. Çalışanlarımıza her gün 8.30:17.00 - XNUMX:XNUMX arası telefonla ulaşılabilir. Uygun bir gemi arayışınızda profesyonel bilgileriyle size yardımcı olmaktan ve birçok olasılık hakkında sizi bilgilendirmekten mutluluk duyarlar.

ZeilendeSchepen.nl, Slaapschepen BV'nin bir yan kuruluşudur. Şirket 19 yıl önce Franeker'de kuruldu ve yıllar içinde kiralama dünyasında güçlü ve güvenilir bir ortak haline geldi. Ofis 2018'den beri Wirdum'daki Tsjaerderdyk 36 adresinde bulunuyor.

Size kendimizi tanıtmak istiyoruz:

Mark Jongedijk, genel müdür
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, satış eğlencesi
anja@slaapschepen.nl

Martina Zijlstra, eğlence satışları
martina@slaapschepen.nl

Marlous Stok, satışlar
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, operasyonlar
louise@slaapschepen.nl

Titia Huisman, defter tutma
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, web geliştirme
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / içerik yöneticisi
carina@slaapschepen.nl

ZeilendeSchepen.nl

3b dökme rampası
8912 AL Leeuwarden

Telefon 0517-20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl