Hakkımızda

ZeilendeSchepen.nl, charter gemileri için bağımsız bir rezervasyon acentesidir. Ülke çapında en büyük gemi tedarikine sahibiz ve bu nedenle her talep için en uygun gemiyi sunabiliyoruz. Bizimle rezervasyon yaparsanız, başka bir yerle aynı sabit fiyatı ödersiniz. En iyi tavsiye eşliğinde. Çalışanlarımıza her gün 8.30 - 17.00 saatleri arasında telefonla ulaşabilirsiniz. Size uygun bir gemi bulma konusundaki uzmanlık bilgisi konusunda yardımcı olmaktan mutlu olurlar ve birçok imkan hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarlar.

ZeilendeSchepen.nl, Slaapschepen BV'nin bir yan kuruluşudur. Şirket, 18'a yıllar önce Franeker'de başladı ve yıllar geçtikçe charter dünyasında güçlü ve güvenilir bir ortak haline geldi. 2018'ten beri ofis, Wirdum'daki Tsjaerderdyk 36'te bulunuyor.

Size kendimizi tanıtmak istiyoruz:

Mark Jongedijk, Genel Müdür
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, satış eğlencesi
anja@slaapschepen.nl

Ingrid van der Pol, satış eğlencesi
ingrid@slaapschepen.nl

Marlous Stok, satışlar
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, operasyonlar
louise@slaapschepen.nl

Titia Huisman, defter tutma
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, web geliştirme
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / içerik yöneticisi
carina@slaapschepen.nl

ZeilendeSchepen.nl

Tchaerderdyk 36
9088 CC Wirdum

Telefon 0517 - 20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl